Berat Kandili Mesajları Hareketli

By | February 18, 2022

Berat Kandili Mesajları Hareketli. Sayfalarınızı görsel olarak bu özel dini gün için. Anlamlı kandil mesajları, dualı kandil.

kandilmesajları, kandilgifleri, resimlikandilmesajları
kandilmesajları, kandilgifleri, resimlikandilmesajları from www.pinterest.fr

Sayfalarınızı görsel olarak bu özel dini gün için. Dua edelim… yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız af folsun. Kalplerimiz imanla, gönüllerimiz huzurla dolsun.

Gül Kokulu Sevgi Dolu Nice Kandiller.

Tüm camiamızın ve i̇slam aleminin mübarek berat kandili’ni kutlar, hayırla… berat kandili, temizlenme ve aklanma günüdür. O gül ki muhammed' i hatırlatır. Allah’ın aşkıyla yan bu gece, mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece.

Berat Kandilinizi Kutlarım, Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum.

Berat kandili mesajları yazımız da; Allah’in rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasin, yüzünüz aydin olsun, kabriniz nur dolsun, makaminiz firdevs, dualariniz kabul olsun. Berat kandili ile ilgili güzel sözler resimli araması yaparak yakınlarına kandil mesajları yolluyorlar.

Eller Semaya Kalkıp, Yürekler Bir Atınca Bu Gece, Gözler Sevinç Yaşlarıyla Dolacak.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Kurtulmak, beri olmak, suçlu olmamak anlamına gelmektedir. Tüm i̇slam aleminin berat kandili mübarek olsun.

Bu Gecede Allah’ın Rahmeti Ve Bereketi Ülkemizin Üstüne Sağanak Sağanak Yağsın Inşallah.

Öncelikle berat kandiliniz mübarek olsun diyoruz ve sonra sizin için hazırladığımız yazıda sevdiklerinize gönderebileceğiniz anlamı berat kandili mesajlarını bulabilirsiniz. Berat kandilinizi kutlarım… hayırlı kandiller. Ayrıca resimli berat kandili mesajları bakabilirsiniz

Anlamlı Kandil Mesajları, Dualı Kandil.

Yok mu rızık isteyen, rızık vereyim! Yazımızda indirip kolaylıkla gönderebileceğiniz 2022 resimlik berat kandili mesajları bulunmakla beraber kopyalayıp gönderebileceğiniz kısa ve yazılı şekilde hazır 2022 berat kandili. Sayfalarınızı görsel olarak bu özel dini gün için.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *