Berat Kandili Mesajları Kürtçe

By | March 1, 2022

Berat Kandili Mesajları Kürtçe. Müminlerin dualarına icabet ettiği, günahlarını affettiği, yapılan ibadetleri normal zamanlardan kat kat fazla. Bugünün kıymetini bilerek ellerimizi dua için kaldıralım.

Mevlid Kandili Resimli Mesajları Secdem / Bir Dünya İçerik
Mevlid Kandili Resimli Mesajları Secdem / Bir Dünya İçerik from www.secdem.net

Dolaysıyla berat kandili mesajları wep sayfamızda hazırladık. Ramazan ayının müjdecisi sayılan berat kandili bu gece yani 30 nisan pazartesi gecesi. Şeamet dini, gayret dini ancak müslümanlıktır.

Müminlerin Dualarına Icabet Ettiği, Günahlarını Affettiği, Yapılan Ibadetleri Normal Zamanlardan Kat Kat Fazla.

Üç ayların ikincisi olan, 11 ayın sultanı mübarek ramazan. Tüm i̇slam aleminin berat kandili mübarek olsun. Mekkemedi̇nemenzi̇l (@mekkemkalbim), 𝕾𝖔𝖓 𝖌𝖊𝖈𝖊𝖒(@son_gecem8), emrah şerbetli̇(@emrah37serbetli), vedat kaya(@vedatkaya131), 👑_rᴇᴀʟ.kɪɴɢ_👑(@full_damar_sozler).

Jibona Ummeta Îslamê, Xususen Jibo Milletê Me Bibê Sebebê Xêr Û Xweşi Yê, Qendîla Mîracê Li We Bimbarek Be.

İslam dininde kutsal kabul edilen gecelerden biride süphesiz berat kandil gecesidir. Etiketlerden en son videoları keşfedin: Başkan yağmur yayınladığı mesajda, berat kandilinin ülkemiz, milletimiz, tüm i̇slam âlemi ve insanlık üzerinde tehdit oluşturan her türlü hastalık, afet ve günahlardan beratına vesile olması temennisinde bulundu.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Berat Kandili Dolayısıyla Mesaj Yayımladı.

Berat kandili mesajları yazımız da; Üç ayların kandil gecelerinden biri olan berat kandili 17 mart 2022 perşembe gecesi şâban’ın on dördüncü gecesidir. Bugün maç var şu var bunlar var diye sakın camiye gitmemezlik.

Em Wiladeta Pêxember Û Rêberé Me Hz.

Sizler için yepyeni editörlerimiz tarafından yazılmış ve çevrilmiş kürtçe. Takip edilen içerik üreticilerinin popüler içeriğini izleyin: Ramazan ayının geldiğini haber veren berat kandili’nde sevdiklerinizin kandillerini kutlayacağınız berat kandili mesajları bulabileceksiniz.

Bu Mana Ve Bereket Dolu Aylar Içinde Bulunan Müstesna Gecelerden Birisi De Berat Gecesidir.

Tiktok'ta kürtçe regaip kandil mesajları ile ilgili kısa videoları keşfedin. Bir çok kişinin aradığı kürtçe kandil mesajlarına sayfamızda yer verdik. Bugün dualarla geçirilirken, kandil mesajları ile ise günün anlamı ve önemi sevdikleriniz ile paylaşabileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *