Berat Kandili Mesajları Sözleri

By | February 14, 2022

Berat Kandili Mesajları Sözleri. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim rabbimiz’e. Tüm camiamızın ve i̇slam aleminin mübarek berat kandili’ni kutlar, hayırla… berat kandili, temizlenme ve aklanma günüdür.

Berat Kandili Mesajları Berat Kandili Sözleri Kuaza
Berat Kandili Mesajları Berat Kandili Sözleri Kuaza from kuaza.com

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Aklını al başına gafil olma. Müslümanların bu gecede manevi huzuru bulacağı ve dualar ile karşılayacağı berat gecesi sözleri en güzelini burada bulacaksınız.

Bugün Hem Cuma Hem De Berat Kandili Olduğu Için Sevdiklerinize En Güzel Kandil Mesajları Göndererek.

Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. İçimizi sana döküyor, kusurlarımızı sana açıyor ve bize yeniden insan olma yollarını göstermeni diliyoruz ya rabbi! Berat kandi̇li̇ kutlama sözleri̇ sema kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede.

Affımıza Vesile Olması Dileklerimle Berat Kandilinizi Tebrik Ederim.

Şeamet dini, gayret dini ancak müslümanlıktır. Yalan dünyanın sahibi değiliz, en büyük güvenimiz sarsılmaz imanımız, dostumuzla ağlar, dostumuzla güleriz. Berat kandili mesajları berat gecesi şaban ayının on beşinci gecesidir kuranı kerim’in ilk gece indirildiği bildirilmektedir her sene şaban ayının 15.

Berat Kandili Sözleri Kandilin Mutluluğunu Eşiyle, Sevdikleriyle, Arkadaşıyla Paylaşmak Isteyenler Sosyal Platformlardan Araştırılan Konular Arasında Yer Alıyor.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Müslümanların bu gecede manevi huzuru bulacağı ve dualar ile karşılayacağı berat gecesi sözleri en güzelini burada bulacaksınız. Affımıza vesile olması dileklerimle berat kandilinizi berat kandili sözleri tebrik ederim.

Affımıza Vesile Olması Dileklerimle Berat Kandilinizi Berat Kandili Sözleri Tebrik Ederim.

Aklını al başına gafil olma. Bu geceye bereketli ve feyizli bir gece olmɑsı sebebiyle mübɑrek berɑt kɑndilinizi kutlɑrım. Bizi bu günlere getiren yaratana şükürler olsun, bu kutlu günde sevdiklerimizle ibadet etmeyi nasip etsin.

Berat Kandili Mesajları Ramazan Ayının Habercisi Olarak Da Bilinen Berat Kandili 2 Günü Birbirine Bağlayan Gecede.

Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun! Dolayısı ile de berat kandili sözleri ile ya da bunun gibi bir takım mesaj içerikleri ile sevdiklerinizin kandilini kutlayabilir ve bu yol ile de mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Sevginin gerçek değerini anladığımız, emekle güçleneceğini unutmadığımız güzel bir güne)) hepimizin berat kandili kutlu olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *