Berat Kandili Mesajları Vidyolu

By | February 23, 2022

Berat Kandili Mesajları Vidyolu. Yine bilesinizki allah’ın va’di haktır, fakat onların çoğu bilmez. Bilesiniz ki, göklerdeki her şey, yerdeki her şey allah’ındır.

regaib kandiliniz mübarek olsun Kandil Mesajları
regaib kandiliniz mübarek olsun Kandil Mesajları from www.kandilmesaji.com

Milyonlarca müslüman vatandaş berat kandili mesajları ile sevdiklerinin gönüllerini kazanmak hayır duasını almak için paylaşımda bulunacak.sizler de burada yayınladığımız berat kandili sözleri ile sevdikleriniz ile paylaşımda bulunabilir ayrıca sosyal medyada kandil kutlaması yapabilirsiniz. Bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. (yunus suresi 55) berat kandiliniz mübarek olsun… allah’ım;

Berat Kandili Mesajları Resimli, 2021 Berat Kandili Sözleri Sayfamızda, Çevrenizdeki Ve Uzaktaki Insanlara Bugünü Hatırlatmak Ve Onlara Da Anlamını Belirtmek Için Yollayacağınız Mesajları Hazırladık.

Recep ayı benim, şaban ayı allah'ın, ramazan ayı ise ümmetimin buyrulan ve allah ayı olarak isimlendirilen şaban ayının 14.gecesi berat kandilidir. Berat kandili mesajları 2021 yılına özel mesajlar tasarlanmış örneklerden faydalanabilirsiniz. Berat kandili kutlama mesajları bu gece mübarek kandillerden berat kandili.

Berat Kandili Mesajları Berat Gecesi Şaban Ayının On Beşinci Gecesidir Kuranı Kerim’in Ilk Gece Indirildiği Bildirilmektedir Her Sene Şaban Ayının 15.

Dua edelim… yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız af folsun. Aklını al başına gafil olma. Günahların affı ve kulların temize çıkarılması sebebiyle de berat gecesi ve kulların ihsana kavuşmaları nedeniyle de rahmet gecesi gibi adlar da verilmiştir.

2020 Yılı Berat Kandili 7 Nisan Salı 2020 Tarihine Denk Gelmektedir.

(yunus suresi 55) berat kandiliniz mübarek olsun… allah’ım; En yeni berat kandili mesajları videosu Uygulamayı kullanarak resimli ya da kısa mesaj olarak kandil mesajları gönderebilir ve göndereceğiniz mesajlarla hem sevdiklerinizin dualarını alabilir hem de daha fazla kişinin bu geceyi hatırlamasına vesile olabilirsiniz.

Mevlid Kandili Vidyolu Mesaj Indir

Berat kandili sözleri, berat kandili mesajları, berat kandili ile ilgili güzel sözler ve mesajlar yer almaktadır. Ve çok daha orijinal bir kutlama mesajı olacaktır. Berat kandili mesajları yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle.

Yürekler Bir Atsın Bu Gece, Günahlarımız Affolsun.

Bu mübarek gecede dualarınızın kabul. Berat (berâet), arapça’da temize çıkma anlamına gelir.i̇slam inancına göre bu gecenin bereketli ve feyizli bir gece olması sebebiyle mübarek gece; Gün olur, bin seneden uzun gelir , yıl olur günden de kısa gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *