Gül Cenneti Berat Kandili Mesajları

By | February 20, 2022

Gül Cenneti Berat Kandili Mesajları. Berat kandili sözleri, berat kandili mesajları, kısa berat kandili sözleri yeni, facebook için yer almaktadur. Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek beraat kandilinizi kutlarım allah’a emanet olun.

Özel Berat Kandili mesajları Uzun, kısa, anlamlı, en
Özel Berat Kandili mesajları Uzun, kısa, anlamlı, en from www.milliyet.com.tr

Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece kandiliniz mübarek olsun. Berat , arapça’da temize çıkma anlamına gelir. 2020 yılı berat kandili 7 nisan salı 2020 tarihine denk gelmektedir.

İslam Alemi Için Büyük Bir Öneme Sahip Mübarek Kandillerde Müslümanlar Birbirlerine Mesaj.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Bugün ellerini semaya gönlünü mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç.

Berat Kandi̇li̇ Kutlama Sözleri̇ Sema Kapılarının Sonuna Kadar Açılıp Rahmetin Sağanak Sağanak Yağdığı Böyle Bir Gecede.

En güzel berat kandili mesajları. Gül dalında güzel, dikense gülle güzel, toprak yeşille gök ise mavi ile güzel, gözler manayla eller duayla güzel, berat geceniz mübarek olsun. Allah’ın aşkıyla yan bu gece, mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece.

Dualarınız Kabul, Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Resimli, yazılı, görsel, özgün, en güzel regaib kandili mesajları üç ayların başlangıcını müjdeleyen regaib kandili 3 şubat perşembe akşamı (bugün) idrak. Gül bahçesine girenler, gül olmasa da gül gibi kokarlar.

Berɑɑt Sözlükte “Bir Zorluktɑn Kurtɑrmɑk Ve Berî Olmɑk” Demektir.

Berɑɑt sözlükte “bir zorluktɑn kurtɑrmɑk ve berî olmɑk” demektir. Günahların affı ve kulların temize çıkarılması sebebiyle de berat gecesi ve kulların ihsana kavuşmaları nedeniyle de rahmet gecesi gibi adlar da verilmiştir. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun.

Çünkü Bugün Kandil, Kandilin Mübarek Olsun.

Berat kandili mesajları kısa, berat kandili mesajları hadisli, berat kandili mesajları ayetli, en güzel berat kandili mesajları, berat kandili mesajları 2021. Milyonlarca müslüman bu mübarek günde dualarının kabul olması için allah’a dua edecekler ve oruç tutmak, namaz kılmak, sadaka vermek gibi ibadetlerde bulunulacaktır. Lütfundan bize rızk ver, bizi rızkından mahrum etme, bize verdiğin rızıkları bizim için bereketli yap, katında bulunan nimetlere rağbetimizi arttır ve bizi gönül zengini eyle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *