Kandil Akşamları 2022

By | February 24, 2022

Kandil Akşamları 2022. Mhp genel başkanı devlet bahçeli, chp lideri kemal kılıçdaroğlu' nun. Son dakika haberine göre mhp genel başkanı devlet bahçeli, chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu’nun zamlar geri çekilinceye kadar elektrik faturamı ödemeyeceğim şeklindeki açıklamasına tepki gösterdi.

Son Dakika Bahçeli yine çok sert! Kılıçdaroğlu'nun fatura
Son Dakika Bahçeli yine çok sert! Kılıçdaroğlu'nun fatura from www.mavimod.com

Mhp genel başkanı devlet bahçeli, kılıçdaroğlu'nun elektrik faturasıyla ilgili sözlerine tepki göstererek, her il teşkilatımızın kılıçdaroğlu'na bir kandil göndererek. Mhp lideri bahçeli, kılıçdaroğlu'nın 'fatura' açıklamasına atıfta bulunarak, faturayı ödemezse elektriği kesilmelidir. Ancak tehlikeli sularda kulaç atıyor, can simitsiz şekilde derinlere dalıyor ve boy veriyor.

Şivlilik Şivlilik, Konya Iline Özgü Bir Gelenektir.

Mhp lideri devlet bahçeli'den kemal kılıçdaroğlu'nun elektrik faturasını ödemeyeceğini açıklaması üzerine her il teşkilatına kılıçdaroğlu için. Her il teşkilatımızın kılıçdaroğlu’na bir kandil göndererek aydınlanmasına yardımcı. Mhp genel başkanı devlet bahçeli, kılıçdaroğlu'nun elektrik faturasıyla ilgili sözlerine tepki göstererek, her il teşkilatımızın kılıçdaroğlu'na bir kandil göndererek.

Sivil Itaatsizlik Maskesi Altına Iliştirilmiş Bir Isyan Denemesidir Abone Ol

Son dakika mhp genel başkanı bahçeli, dün akşam elektrik faturasına gelen zamlar geri alınmadan faturalarını ödemeyeceğini açıklayan chp lideri kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi. Şivlilik ile mübarek üç ayların başlangıcı kutlanmaktadır. Maazallah boğulma riski taşıdığını da göremiyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (Mhp) Lideri Devlet Bahçeli, Chp Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Elektrik Zamları Ile Ilgili Yaptığı Paylaşım Hakkında, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Video Kaydı Yapmaya Iyice Merak Sardı.

10.02.2022, 17:08 abone ol mhp genel başkanı devlet bahçeli, elektrik faturalarını öne sürerek tehditkar bir dil. Ne yapsın fukara, akşamları can sıkıntısına başka türlü çözüm bulamıyor. Sivrildikçe sivriliyor, sürekli gelişme kaydediyor!

Mhp Lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nın 'Fatura' Açıklamasına Atıfta Bulunarak, Faturayı Ödemezse Elektriği Kesilmelidir.

Günü geldiğinde kuzu kuzu ödeyeceğini, tam tersi bir gelişme olursa milletin bunu ödettireceğini biliyor ve inanıyoruz dedi. Her il teşkilatımızın kılıçdaroğlu’na bir kandil göndererek aydınlanmasına yardımcı olmasını bekliyor, bu talimatımı paylaşıyorum. Ancak tehlikeli sularda kulaç atıyor, can simitsiz şekilde derinlere dalıyor ve boy veriyor.

Ancak Tehlikeli Sularda Kulaç Atıyor.

Şivlilik ne zaman sorusu her yıl merak edilen bir sorudur. Bu tehditkâr meydan okumaya göz yumulamaz diyen bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü: Elektrik faturasını ödemeyeceğini belirterek vatandaşları provokasyona sevk eden chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'na mhp lideri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *