Kandil Cafe Gülhane

By | February 16, 2022

Kandil Cafe Gülhane. Hemen gülhane parkına doğru yöneldim. ₺₺ moderate hookah bars, cafes.

Gülhane Kandil Kafe Beltur
Gülhane Kandil Kafe Beltur from www.beltur.istanbul

0 (212) 520 20 47; Lale mevsiminde eşimle gülhane parkına yaptığımız gezide, yemek molasını beltur'un açtığı gülhane kandil cafe de vermeye karar verdik. Bende o kapıyı kullanarak parka tam ortasından giriş yaptım.

Tamamen Gülhane'nin Muhteşem Muhteşem Manzarası Eşliğinde Vakit Geçireceğiniz En Güzel Yer.

Gulhane kandil cafe, istanbul : From eyüp sultan camii, eyüp 41 min; Sakinlik, huzur, manzara,doğa işte tam olarak burası 😊😉 (15 i̇pucu)

O Gün Gülhane Parkına Gitme Sebebim Fotoğraf Makinemi Tamir Için Sirkeci'ye Getirmem Sebebiyle Oldu.

The entrance to the gülhane kandil cafe at gülhane park is located very close to the gülhane tram stop and the sirkeci metro entrance is a few minutes walk. It is an icon with title star box. Mit 4/5 von reisenden bewertet.

Tripadvisor Sitesinde 5 Üzerinden 4 Puanla Derecelendirilmiş Ve İstanbul Bölgesindeki 15.836 Restoran Arasında 1.306.

It is an icon with title info line. Things to do in istanbul at gülhane park Olağanüstü manzaraya sahip gülhane parkı'nın en nadide köşesinde ilgisizlik ve kayıtsızlığın.

İstanbul Fatih Mekanları Arasında Yer Alan Gülhane Kandil Cafe, Adresi, Yorumları, Resimleri Ve Menüsü Ile Mekan.com'da.

Bugünkü yazı konumuz kandil cafe üzerine olacak. Gülhane parkının tramvay durağına yakın olan kısmında beltur gülhane kandil cafe adında yeni bir kafe açmış ve bu kafeye ulaşım kolaylığı için yeni bir kapı açılmış. Es bietet plätze auf der veranda und im innenraum.

How To Get To Gülhane Parkı By Bus?

Cafe located in cihangir area,. Click on the bus route to see step by step directions with maps, line arrival times and updated time schedules. From show tv, sariyer 73 min;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *