Kandil Unlu Mamülleri

By | February 21, 2022

Kandil Unlu Mamülleri. Un, su, tuz, maya kullanılarak üretilmektedir. 0 212 852 78 32.

Unsade Ekmek ve Unlu Mamülleri
Unsade Ekmek ve Unlu Mamülleri from unsade.com

Write a short note about what you liked, what to order, or other helpful advice for visitors. Beylikdüzü mermerciler sanayi sulu yemek firması. Sabah deniz keyfinin ardından okyanus unlu mamülleri’nde bir tatlı molası vermenin tam da sırası… pastahanede acıbadem kurabiyesi, profiteröl gibi birbirinden lezzetli tatlıların yanı sıra meşhur mu meşhur kıymalı börek var.

Birçok Sütlü Tatlı Ile Hizmet Veriyoruz.

Ustalar ekmek ve unlu mamülleri fırını, regaip kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sabah deniz keyfinin ardından okyanus unlu mamülleri’nde bir tatlı molası vermenin tam da sırası… pastahanede acıbadem kurabiyesi, profiteröl gibi birbirinden lezzetli tatlıların yanı sıra meşhur mu meşhur kıymalı börek var. Beylikdüzü mermerciler sanayi sulu yemek firması.

Kandillerde Fırınımız Özel Olarak Kandil Simidi Üretimi Yapmaktadır.

Regaip kandili mesajları resimli, kısa 2022. Hakan unlu mamülleri̇ premium instagram report. Şti̇ olarak şirketleştirilmiştir.sahip olduğu araçlar ile hem toptan hem de parekande satışı gerçekleştirmektedir.

Devamında Tüketicilerimize Ve Satış Noktalarımıza Karşı Daima Dürüst Olduk.

Profesyonelleşmek adı altında merve unlu mamülleri 2000 yılında merve unlu mamulleri gıda i̇nşaat ltd. 11:30 ös hiç yorum yok: En kısa sürede fuar merkezinden yapılacak siparişleri yetiştiriyoruz.

Günümüzün Yoğun Temposundan Dolayı Bunalan Tüketicilerimizin Lezzete Kolay Ulaşmasını Istedik Ve Evde Yapılmış Kadar Doğal Ve Lezzetli Olan İstanbul Beyoğlu Kurabiyelerini Ürettik.

Böyle rezalet görmedi̇m kandi̇l günü 90 adet kandi̇l si̇mi̇di̇ si̇pari̇ş etti̇k 10 adet eksi̇k geldi̇ çalişanlarimiza yetmedi̇ geri̇ aradik geti̇ri̇cez dedi̇ler geti̇rmedi̇ler üstüne üstlük telefonlari. Ustalar ekmek fırını i̇şletme sahibi ufuk karslı; Toptan poğaça, kuru pasta, baklava, simit vb ürünlerimizi sipariş verebilirsiniz.

Biz Ekmek Kapısı Unlu Mamülleri Olarak Işimizi Çok Seviyor Ve Müşterilerimize Sağlıklı Ve Besleyici Ürünleri Sunmayı Kendimize Görev Olarak Biliyoruz.

Kandil simidi poğaça ve börek çeşitleri. Mis unlu mamülleri tokide hizmete açılmaktadır. 0 212 852 78 32 mehterçeşme mah.

Leave a Reply

Your email address will not be published.