O Ses Türkiye 2022 Damla Sonmez

By | February 3, 2022

O Ses Türkiye 2022 Damla Sonmez. O ses türkiye bir çok ünlü ismi evlerimize getirdi. “o ses türkiye yılbaşı” çekimlerinde şarkıcı murat boz ile yakınlaştığı iddia edilen damla sönmez, çıkan iddialar sonrası sessizliğini korudu.

Eser Berfu Yenenler kimdir? O Ses Türkiye Yılbaşı
Eser Berfu Yenenler kimdir? O Ses Türkiye Yılbaşı from hayatburada.net

Kariyer yaşamı dışında özel hayatıyla da alaka çeken damla sönmez, son verdiği röportajda, sosyal medya arkadaşlığı hakkında yaptığı yorumla gündeme gelmişti. Damla sönmez’le murat boz’un sahnede birbirlerine yaptıkları kur olay oldu o ses türkiye yılbaşı özel programında sevilen oyuncu damla sönmez de yer aldı. Yılbaşında “o ses türkiye yılbaşı özel” bölümüyle ekranlara gelecek olan güzel oyuncu damla sönmez geçtiğimiz gün çok özel bir röportaj verdi.

Tv8 Ekranlarında Yayınlanan Programında Yeni Yıl Heyecanı Coşkuyla Kutlanıyor.

O ses türkiye 2022 meeting, where famous names were guests, was announced with the introduction. “o ses türkiye yılbaşı” çekimlerinde şarkıcı murat boz ile yakınlaştığı ileri sürülen damla sönmez, çıkan iddialar sonrası sessizliğini korudu. Aziz dizisinde hayat verdiği dilruba karakteri ile izleyici karşısına çıkan damla sönmez, güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

O Ses Türkiye Yılbaşı Programında Birçok Ünlü Isim Sahne Alarak Izleyenleri Mest Etmişti.

O ses türkiye'de damla sönmez ile murat boz'un düeti çok konuşuldu! O ses turkey 2022 for children: Murat boz'la damla sönmez yeni bir aşka yelken mi açtı?

Konuyla Ilgili Herhangi Bir Açıklama Yapmayan Murat Boz, Ayaküstü Basın Mensuplarıyla Sohbet Ederken Damla Sönmez’in Adını Duyar Duymaz Aracına Binip Uzaklaştı.

Sönmez'in dekolteli ve yırtmaçlı siyah elbisesiyle verdiği pozlar çok. “o ses türkiye yılbaşı” çekimlerinde şarkıcı murat boz ile yakınlaştığı iddia edilen damla sönmez, çıkan iddialar sonrası sessizliğini korudu. Her sene o ses türkiye yılbaşı özel programında tanınmış kişiler sesleriyle büyülüyor.

Medya 01.01.2022, 10:53 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı'na Oyuncu Damla Sönmez Ile Şarkıcı Murat Boz'un Düeti Damgasını Vurdu.

O ses türkiye yılbaşı programında murat boz’un damla sönmez’le samimi halleri dikkat çekmişti. Ebru gündeş, beyazıt öztürk, murat boz ve oğuzhan koç’un jüri üyeliği yaptığı o ses türkiye yılbaşı 2022 özel programına birbirinden ünlü isimler yer alıyor. O ses türkiye’nin yılbaşı özel bölümünde sahneye çıkan damla sönmez ile murat boz’un samimi şekilde düet yapması aşk iddiasını gündeme getirmişti.

“O Ses Türkiye Yılbaşı” Çekimlerinde Şarkıcı Murat Boz Ile Yakınlaştığı Iddia Edilen Damla Sönmez, Çıkan Iddialar Sonrası Sessizliğini Korudu.

O isimlerden damla sönmez’in murat boz’la yaptığı düet sonrası aralarında aşk dedikoduları çıktı. “o ses türkiye yılbaşı” çekimlerinde şarkıcı murat boz ile yakınlaştığı iddia edilen damla sönmez, çıkan iddialar sonrası sessizliğini korudu. 2022 yılına girerken o ses türkiye'ye konuk olan ünlüler arasında damla sönmez yer almıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *